W dniach 7 - 9 grudnia 2015 r. na terenie gminy Tychowo przeprowadzona będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odpadów problematycznych (oddzielnie zapakowane i oznakowane) oraz opon.

 

Zbiórka prowadzona będzie sprzed nieruchomości zamieszkałych we wszystkich miejscowościach gminy (odpady pochodzące z prowadzenia działalności handlowo-usługowej np.: opony nie będą odbierane). Ze względów logistycznych właściciele nieruchomości położonych w miejscach z utrudnionym dojazdem (siedliska położone w lesie lub z dala od centrum miejscowości), którzy mają do oddania odpady wielkogabarytowe proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu do Urzędu Miejskiego w Tychowie pod nr tel. 94 316 02 76 lub osobiście w pok. nr 20 w terminie do 3 grudnia 2015 r.

TERMINY ZBIÓRKI:
7 grudnia 2015 r. – Tychowo.
8 grudnia 2015 r. – Borzysław, Buczki, Bukowo, Bukówko, Czarnkowo, Dobrochy, Dobrowo, Dobrówko, Drzonowo Białogardzkie, Dzięciołowo, Giżałki, Kowalki, Modrolas, Pobądz, Podborsko, Retowo, Skarszewice, Słonino, Smęcino, Solno, Trzebiszyn, Tyczewo, Warnino, Wełdkowo, Wełdkówko, Zaspy Wielkie.
9 grudnia 2015 r. – Doble, Kikowo, Krosinko, Liśnica, Motarzyn, Nowe Dębno, Osówko, Rudno, Sadkowo, Stare Dębno, Sławomierz, Trzebiec, Wicewo, Zastawa, Żukówek.

Ze względu na to, że zbiórki prowadzone będą od wczesnych godzin porannych mieszkańcy proszeni są o wystawienie odpadów w godzinach popołudniowych dnia poprzedzającego ich odbiór. Właściciele nieruchomości, od których nie odebrane zostaną odpady wystawione przed posesje (w terminie i w sposób opisany powyżej), proszeni są o telefoniczne zgłoszenie tego faktu do Urzędu Miejskiego w Tychowie pod nr tel. 94 316 02 76. Informacje należy przekazać do piątku 11 grudnia 2015 r. do godziny 15.30.

W związku z tym, że samochody przeznaczone do odbioru odpadów wyposażone są w system pozycjonowania (GPS) umożliwiający identyfikację miejsca i czasu przejazdu, zgłoszenia składane przez właścicieli nieruchomości o nieodebraniu odpadów będą weryfikowane z zapisami GPS pojazdów.

 

scroll back to top

WYSZUKAJ

TŁUMACZ

Polish English German Russian
Baza Ewidencji Miejscowości
Centralna Ewidencja Informacji o Działalności Gospodarczej
DZIENNIKI URZĘDOWE WOJ.ZACHOD.
MONITOR URZĘDOWY
ZBIÓR AKTÓW PRAWA MIEJSCOWEGO
DZIENNIK USTAW
Fundusze Unijne

 

Karta Dużej Rodziny

RZGW

RSO
IMGW
DL
MLGR
ENERTRAG
SP
P
Tychowska Strefa Inwestycyjna
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza